MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 10706480
nr 1070 6480
Fåtöljer
ett par
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 november 2016
kl 19:10:41
200 kr